Кошик
341 відгук
Безкоштовна адресна доставка по всій Україні!
Магазин сейфів "Safe.net.ua"
Контакти
Магазин сейфів "Safe.net.ua"Олександр
03035 Солом'янська 5, Київ, Україна
+380 (67) 417-54-74
Kyivstar
+380 (99) 785-50-98
Vodafone
+380 (93) 433-72-53
Lifecell
+380674175474+380674175474+380674175474
+380 (67) 417-54-74
+380 (99) 785-50-98
+380 (93) 433-72-53

Який замок для сейфа краще: механічний або електронний кодовий?

Який замок для сейфа краще: механічний або електронний кодовий?

Який замок для сейфа краще — механічний або електронний: розбір видів

Якщо ви придбали або хочете придбати зламостійкий сейф для зберігання цінностей, фінансів і важливих документів, значить вчинили правильно. Лише заощадження в спеціальному сховищі дозволяє практично і надійно зберігати вашу власність. Однак при виборі сейфа люди замислюються і про його якостях — матеріалах, замках, взломостойкості, міцності. Все це важливо. Адже правильне сховище повинне відповідати всім цим вимогам. Якщо ви визначилися з моделлю конструкції для зберігання цінностей та грошей, то тепер потрібно зрозуміти, якою замок для сейфа краще вибрати.

Ви можете купити будь-який сейф з механічним або електронним замком. Зрозуміло, можна просто вибрати сховище з ключовим варіантом. У такого типу є один мінус: ключ може загубитися. Зловмисник може навіть зробити з нього зліпок або підібрати відмичку. Так що такі замки за ступенем надійності — далеко не найкращі. Більш надійні моделі з механічними кодовими замками — ніхто не знає комбінацію, і будь-злочинець при спробах її підібрати витратить неймовірно багато часу. Є й більш простий варіант — електронний. Такі сейфи можуть коштувати дорожче, але це виправдане вкладення. Однак у кожного типу замку є свої нюанси.

Вибір конструкції: як працює замок сейфа?

Перш ніж купувати бажану модель сховища, потрібно точно розуміти деякі аспекти його розташування і використання. Для початку продумайте, який вид сейфа вам потрібен — для офісу або домашнього користування. Буде він захищений від пожежі і злому, як саме (тут враховується особливість матеріалу конструкції). Потім важливо врахувати, охороняється і яким чином приміщення, в якому буде знаходитися сейф. Наостанок подумайте: у кого буде доступ до сховища, що, власне, ви збираєтеся в ній зберігати. Всі ці критерії прямо впливають на вибір самої моделі.

Важливий фактор — часто користування. Як часто ви маєте намір відкривати і закривати сейф — це теж буде основним критерієм вибору виробу. Відповідаючи на ці питання, ви зможете правильно підібрати і сам замок для сейфа. Адже електронні та механічні варіанти відрізняються один від одного.

Механічним можна вважати будь-який з варіантів — сейф з ключами і на кодовому замку:

  • ключові — винайдено давно, конструкція замків постійно вдосконалюється, ускладнюється, а самі елементи можуть бути циліндричними або сувальными;
  • кодові — надійніший, але вимагають ретельності, повільність і акуратності при відкриванні (при найменшій суєті і помилку замок блокується і доводиться заново намагатися відкривати).

З ключових варіантів краще вибирати замки сувального типу — їх може бути так багато, що підібрати інший ключ просто нереально. Сейф з таким замком простий в експлуатації, надійний. Конструкція стійка до зовнішніх факторів. Існують відмінні і доступні за ціною моделі таких сховищ, надійність яких на висоті.

Сейфи з механічним кодовим замком немов прийшли з кінострічок минулого. Однак це дуже хороший варіант. Ступінь захисту відмінна, ймовірність підбору схеми та коду наближається до нулю. Такі сейфи солідно виглядають і якісно зберігають ваші цінності. Зрозуміло, унести конструкцію — це півсправи зловмисника, так що навіть таке сховище корисно ретельно сховати або замаскувати.

Сейфи з електронним замком

Нині популярний і надійний варіант сховища. Так, історія електронного замку почалася не так давно, але сьогодні він доступний кожному бажаючому якнайкраще захистити свої цінності. Головне достоїнство такого сейфа — можливість підключення охоронної сигналізації та лічильником відкриттів.

Электронные замки — хорошее решение для любой аудитории, даже для людей с ограниченными возможностями, так как такие модели могут иметь световую или звуковую сигнализацию. Интерфейс электронного вида понятен, удобен, прост. Правда, при неожиданностях, которые иногда случаются, могут возникать затруднения. Например:

  • если вы забыли код, вам потребуется мастер-ключ (но он есть не во всех моделях);
  • при повышенной влажности электроника не будет правильно работать;
  • при разрядке аккумуляторов вы не сможете открыть сейф, с этим справятся лишь сотрудники сервисного центра, или можно использовать дополнительные источники питания. 

Получается, что нюансы есть у любого типа замка, так что именно их и стоит учитывать. Если вы будете редко пользоваться сейфом, можете сэкономить и купить механический кодовый замок. Если же вы полностью доверяете электронике, то не сомневайтесь и потратьте деньги на современный вариант. У него может быть множество дополнительных опций: 

  • задержка;
  • штрафное открытие;
  • двойное хранение;
  • подключение к сигнализации;
  • режим принуждения и другие. 

А всем, кто очень опасается за ценности, хранящиеся в сейфах, можно порекомендовать несгораемые модели с двумя замками. В таком случае человек будет спокоен за деньги и другую собственность, а злоумышленник просто не справится со своей преступной задачей.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner