Кошик
341 відгук
Безкоштовна адресна доставка по всій Україні!
Магазин сейфів "Safe.net.ua"
Контакти
Магазин сейфів "Safe.net.ua"Олександр
03035 Соломенская 5, Київ, Україна
+380 (67) 417-54-74
Kyivstar
+380 (99) 785-50-98
Vodafone
+380 (93) 433-72-53
Lifecell
+380674175474+380674175474+380674175474
+380 (67) 417-54-74
+380 (99) 785-50-98
+380 (93) 433-72-53

Як вбудувати сейф у стіну?

Як вбудувати сейф у стіну?

Практично в кожному будинку є речі, що представляють особливу цінність для господарів. Це не тільки грошові заощадження і коштовності. Це може бути зброя, антикваріат, важливі документи, колекційні монети і багато іншого. Для їх зберігання потрібен сейф. Сейфи використовуються повсюдно: у банках, ювелірних магазинах, нотаріальних конторах, офісах, державних конторах та інших установах, де необхідно ретельно зберігати особисті справи, трудові книжки, наукові розробки, конфіденційну інформацію, гроші, бухгалтерські відомості та інше.

Сейфи бувають різних розмірів та класу надійності. Великогабаритні моделі, наприклад, вогнетривкі шафи для зберігання документів, просто встановлюються в приміщенні з фіксацією на підлозі, стіні або без неї. Більшість сейфів компактного розміру клієнти воліють монтувати на стіну, щоб приховати виріб від сторонніх поглядів і звести до нуля можливість його винесення за межі приміщення. Крім того, монтаж сейфа в стіну дозволяє економити корисний простір кімнати, а також збільшує шанси збереження вмісту у разі пожежі. Для скрытого монтажа необходимо приобрести встраиваемый сейф, который несколько отличается от других моделей.

Як вбудувати сейф у стіну?

Встраиваемые сейфы отличаются от аналогичных моделей тем, что они позволяют отлично замаскировать свое местоположение в помещении. Скрываться они могут в стене, полу. Должны соблюдаться такие условия:

 • сейф должен относиться к встраиваемым моделям;
 • стена должна быть сделана из прочных материалов, а не из гипсокартона;
 • толщина стены должна быть на 10-15 см больше самого сейфа;
 • у місці установки схованки не повинно бути підвищеної вологості, яка може вплинути на працездатність замків;
 • ніякі конструкції не повинні перешкоджати відкриванню дверцят;
 • ніша для схованки повинна мати гідроізоляцію;
 • при підготовці ніші слід врахувати, що вона повинна бути на 5-8 см більше вироби для укладки цементної подушки і скріплюючого розчину.

Сейф повинен бути втоплений в нішу, щоб дверцята із замками не випирала назовні і спокійно могла маскуватися фальшпанеллю, картиною, шафкою та іншими предметами, які не дадуть стороннім людям здогадатися про його існування. Для досвідчених злодіїв знайти вбудований сейф — не така вже велика проблема. Найголовніше — його надійна фіксація, високий клас взломостойкості.

Встраиваемые сейфы крепятся в стене или полу специальной высокопрочной арматурой диаметром около 8-10 мм и анкерами. При установке следует обязательно выровнять сейф с помощью уровня. Во многих случаях производится центрирование изделия внутри ниши при помощи бетонной подушки. Если останется перекос, то через некоторое время может произойти заклинивание замка. Для крепежей в сейфе имеются специальные отверстия в дне и стенках. После фиксации металлического ящика в нише свободное пространство вокруг него также должно заполниться строительным раствором. Удобней всего воспользоваться пистолетом. Надежно замурованный сейф извлечь без специального мощного инструмента практически невозможно. Монтаж встраиваемых сейфов — это длительный и кропотливый процесс, который требует наличия специального инструментария, знаний и опыта. 

Преимущества установки встраиваемого сейфа

Встраиваемые сейфы специально предназначены для установки в нишах прочных конструкций. Есть модели, которые монтируются и маскируются в автомобиле, мебели. К преимуществам таких систем хранения ценностей можно отнести следующее:

 • они спрятаны от посторонних взглядов;
 • не занимают полезное пространство;
 • несмотря на компактные габариты, их нельзя вынести за пределы помещения;
 • монтаж в стене или полу повышает пожаробезопасность тайника.
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner