Ми допоможемо визначитися з вибором сейфа, який буде відповідати Вашим вимогам, побажань і підібрати оптимальний варіант сейфа.
Процес вибору і купівлі сейфа непростий. Існує ряд факторів, які необхідно врахувати при виборі сейфа. Почнемо з основних питань, відповіді на які допоможуть Вам визначитися з вибором сейфа.
Відповідь на це питання допоможе визначитися з необхідним типом захисту сейфа. Чим вище цінність вмісту, який Ви збираєтеся зберігати в сейфі, тим вище тип захисту вам необхідний.
За типом захисту сейфи бувають вогнестійкі, зламостійкі, вогнезломостійкі.
Вогнестійкі сейфи витримують високий температурний поріг (температура зовні сейфа до 1010°С, всередині сейфа - до 170°С), вони мають двостінного корпус спеціальним вогнестійким наповнювачем. Час впливу вогню сейф і визначає його клас.
Зламостійкі сейфи захищають гроші, цінності та документи від можливої спроби злому і забезпечують санкціонований доступ до вмісту. Сейфи такого типу мають двостінний корпус, який заповнений спеціальним зломостійким наповнювачем (фортифікаційний бетон, армований бетон, суперміцна армований фібробетону Densit Flexbinder), вони обладнуються сертифікованими сейфовими замками високої секретності.
Для захисту вмісту від впливу вогню і злому, розроблені вогнезломостійкі сейфи. Це комбіновані двостінні сейфи, забезпечують надійний захист ваших цінностей і документів.
Для безпечного зберігання зброї необхідні збройовий сейфи. Вони запобігають неавторизований доступ до зброї і попереджають нещасний випадок. Сейфи можуть вміщувати від 1 до 20 рушниць, також комплектуються полицями, окремим замикається відділенням для зберігання боєприпасів та документів на зброю.
Вибирайте сейф виходячи з обсягу всіх цінностей, які будуть в ній зберігатись. Рекомендуємо додати до рассчетному обсягом цінностей ще 20% враховуючи, що сейф купується у використання на довго і обсяг цінностей може зрости.
Важливо! Варто враховувати, що внутрішні розміри сейфа менше, ніж зовнішні, особливо для заливних двостінних сейфів, у яких є захисний шар зі спеціальним наповнювачем.
Який вибрати сейф для своїх потреб правильно? Залежно від типу приміщення і ступеня його захищеності рекомендуються різні типи сейфів. Наприклад, якщо це офісне приміщення з сигналізацією, яке знаходиться в охоронюваному бізнес центрі, ступінь захищеності сейфа може бути середньою. У разі установки сейфа в квартирі без охорони/сигналізації, ступінь захищеності сейфа повинна бути максимальною.
Популярными на сегодняшний день остаются встраиваемые сейфы. Их преимущество состоит в том, что они скрыты от посторонних глаз, монтируются в несущую стену и надежно фиксируются с помощью специальной внешней арматуры на сейфе. После установки их легко маскировать внешним декором.
Другие типы сейфов, мебельные и офисные, которые весят до 1000 кг, необходимо крепить к полу и/или стене. Крепление обеспечит необходимый уровень устойчивости к взлому и будет преградой к выносу сейфа грабителем.
В сейфах предусмотрено анкерное крепление сейфа к полу и/или стене в зависимости от типа и модели сейфа.
Существуют разные типы сейфовых замков. Как правило, замок выбирают по удобству использования, частоты открывания сейфа, степени взломостойкости для сертифицированных замков. Основные типы замков: ключевой замок, электронный кодовый, механический кодовый, сочетание разных типов замков.
Ключ наиболее стандартный вариант замка. Нет необходимости запоминать комбинацию кода, простота и удобство использования, как правило ключ поставляется в 2 экземплярах с запасным ключом.
Электронный кодовые замки удобны в эксплуатации, кодируются, как правило, на 6-8 цифр пароля. Вам нет необходимости носить с собою ключ или запоминать сложные комбинации пар чисел, замки легко и просто кодируются уникальным паролем.
Механический кодовый замок отличается высокой степенью надежности, для кодировки используются три пары чисел. Один из старейших и основных вариантов блокировки сейфов.
Комбинированые предусматривают комплектацию сейфа двумя типами замков, что повышает степень его надежности.
Полки необходимы для деления полезного пространства сейфа. Для удобства использования сейфа они очевидно необходимы, особенно для хранения большого количества документов, ценностей. Полки в сейфе могут быть стационарными или перемещаемыми. Перемещаемые полки позволяют организовать пространство сейфа под индивидуальные особенности.
Это особенно полезно для офисных сейфов, ведь часто доступ к нему имеют несколько лиц. В отделении можно хранить деньги, кредитные карты, сертификаты и другие ценности.